KONST / Litografier / Färglitografi 14325122
nr 1432 5122
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, kortspelare. Färglitografi, bildmått: 56x68, yttermått inklusive ram: 77x87 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:50:45
16/11 18:23:44