KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16129173

nr 1612 9173

Oljemålningar

2 st, Oidentifierad konstnär. Arabisk marknad. Signerade, daterade 1964 respektive -65, Olja på duk, yttermått inklusive ram: 53x41 - 70x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 15 april 2024
kl 20:34:42