ART / Lithographs / Litograph in colors 15362045
nr 1536 2045
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Salvador Dalà (1904-1989), Spanien. Signerad, numbered 220/300. Färglitografi, bildmått: 63x50 cm, yttermått inklusive ram: 82x70 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 220/300. Färglitografi, bildmått: 63x50 cm, yttermått inklusive ram: 82x70 cm
3000
SEK 4200
Monday April 24 2023
at 20:38:35
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr (Robot)
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
- Thema-auction
Apr 24
Read more about Grafik