KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15001015
nr 1500 1015
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Oljemålning, Carl Wilhelmson (1866-1928), Sverige, tillskriven. Grotta. Ej signerad. Olja på duk på pannå, 39x31 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:06:09
14/10 22:16:17
31/10 18:58:08
- Klassiska
31 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson