KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 10673136
nr 1067 3136
Gouache
signerad, Toro Azur, 1998, 32x35
Utrop:
300 kr
måndag 7 november 2016
kl 19:53:36
Gouache