KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122002
nr 912 2002
Krystyna Piotrowska
(f. 1949), Polen
Etsning, Krystyna Piotrowska (f. 1949), 15/50, signerad 1992, motivet: 19x28, oramad
Krystyna Piotrowska, Polsk målare och grafiker född 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:29:06
14/9 15:52:01
300 kr
15/9 19:24:06
15 sep
Krystyna Piotrowska
Läs mer om Krystyna Piotrowska