KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16416140
nr 1641 6140
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Blandteknik, 2 st, Harald Lindberg (1901-1976), Sverige, Båtar på hav. Signerade, yttermått inklusive ram: 19x27 - 21x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:26:39
9/9 16:29:01
9/9 16:29:27
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg