KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16416140

nr 1641 6140

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

Blandteknik, 2 st, Harald Lindberg (1901-1976), Sverige, Båtar på hav. Signerade, yttermått inklusive ram: 19x27 - 21x26 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 september 2024
kl 18:26:39

9/9 16:29:01 1      Vinnande bud
9/9 16:29:27 1      justering av budtak

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg