KONST / Litografier / Färglitografi 14424463
nr 1442 4463
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Signerad, numrerad 72/90, bil. Färglitografi, bildmått: 32x32cm, yttermått inklusive ram: 45x45cm
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:25:30
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)