KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11356011
nr 1135 6011
Eric Lundberg
(1918-1992), Sverige
Blandteknik, Eric Lundberg (1918-1992), daterad -50, kvinnoporträtt, bildmått: 33x19
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 19:26:33
4/10 20:06:51
Eric Lundberg
Läs mer om Eric Lundberg