Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3467551



*

nr 346 7551


Blandteknik

Maurice Blanchard, Paris, 33x23


Utrop:

300 kr

Såld:

900 kr

Sista tid för bud online:

måndag 7 februari 2005
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
4/2 14:15:57 1      300 kr
4/2 19:38:43 2      800 kr
7/2 09:17:49 3      450 kr
7/2 09:18:07 3      500 kr
7/2 09:18:29 3      550 kr
7/2 09:18:53 3      600 kr
7/2 11:40:34 3      650 kr
7/2 11:40:56 3      700 kr
7/2 15:36:14 3      750 kr
7/2 15:36:53 3      850 kr
7/2 15:58:59 4      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik europa frankrike fransk franska franskt maurice blanchard paris vattenfärg
  • 7080 Blandteknik
    2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:59
  • 6565 Blandteknik
    Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 20:03
  • 6402 Blandteknik
    Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 19:12




Ladda ner broschyr