KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3467551
*
nr 346 7551
Blandteknik
Maurice Blanchard, Paris, 33x23
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 februari 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/2 14:15:57
1
300 kr
4/2 19:38:43
2
800 kr
7/2 09:17:49
3
450 kr
7/2 09:18:07
3
500 kr
7/2 09:18:29
3
550 kr
7/2 09:18:53
3
600 kr
7/2 11:40:34
3
650 kr
7/2 11:40:56
3
700 kr
7/2 15:36:14
3
750 kr
7/2 15:36:53
3
850 kr
7/2 15:58:59
4
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik europa frankrike fransk franska franskt maurice blanchard paris vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:59
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:03
-
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:12
*
Blandteknik
nr 346 7551
Blandteknik
Maurice Blanchard, Paris, 33x23
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 februari 2005 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/2 14:15:57 | 1 | 300 kr |
| 4/2 19:38:43 | 2 | 800 kr |
| 7/2 09:17:49 | 3 | 450 kr |
| 7/2 09:18:07 | 3 | 500 kr |
| 7/2 09:18:29 | 3 | 550 kr |
| 7/2 09:18:53 | 3 | 600 kr |
| 7/2 11:40:34 | 3 | 650 kr |
| 7/2 11:40:56 | 3 | 700 kr |
| 7/2 15:36:14 | 3 | 750 kr |
| 7/2 15:36:53 | 3 | 850 kr |
| 7/2 15:58:59 | 4 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik europa frankrike fransk franska franskt maurice blanchard paris vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:59 -
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:03 -
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:12



