ART / Lithographs / Litograph in colors 14332098
nr 1433 2098
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. Brygga. Signed, numbered 108/360. Litograph in colors, Image dimensions: 48x41, outer dimensions including frame: 70x58,
LITOGRAPH IN COLORS, Brygga. Signerad, numrerad 108/360. Färglitografi, bildmått: 48x41, yttermått inklusive ram: 70x58 cm
1200
SEK 1700
Monday November 22 2021
at 20:42:40
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Robot)
1.600 kr
- Thema-auction
Nov 22
Read more about Grafik
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson