KONST / Litografier / Färglitografi 13027019
nr 1302 7019
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Färglitografi, Djurgården. Signerad, numrerad 131/260, daterad 1948. Motivet: 40x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:11:08
17/1 21:13:36
100 kr
18/1 19:58:48
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg