KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14797020
nr 1479 7020
Marja de Raadt
(f. 1950), Nederländerna
"Selfportrait as a sunflower". Signerad, daterad 2008. Blandteknik, bildmått: 33x38 cm, yttermått inklusive ram: 53x63
Marja de Raadt, nederländsk konstnär född i Gorinchem 1950.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:39:17
18/7 18:34:17
Marja de Raadt
Läs mer om Marja de Raadt