KONST / Litografier / Färglitografi 14193100

nr 1419 3100

Peter Åström

(f. 1946), Sverige

Signerad, numrerad 40/56. Färglitografi. Bladets mått: 56x75cm, yttermått inklusive ram: 67x87cm

Peter Åström, svensk bildkonstnär född 1946.

måndag 20 september 2021
kl 19:32:29

Peter Åström

Läs mer om Peter Ã…ström