KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306014
nr 1630 6014
Eric Elfwén (1921-2008), Sverige. Signerad, "vilande modell". Olja på pannå, 32x55 cm, yttermått inklusive ram: 35x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:44:25
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)