KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13776337
nr 1377 6337
Oidentifierad konstnär. Signerad, Torg, -61. Olja på pannå, Motivet: 32x38 cm, yttermått inklusive ram: 63x57 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:14:49
8/2 18:09:49