KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17388495
nr 1738 8495
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 49/120, daterad-91, "Rien ne va plus", bladets mått: 39,5x33,5, oramat löst blad
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 november 2025
kl 19:42:42
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr