KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16737116
nr 1673 7116
Mai Britt Palmroth, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 januari 2025
kl 20:55:21
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr