KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9308501
nr 930 8501
Blandteknik
Vladimir Kamendy (f. 1955), signerad. , bladets mått: 38x28
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 december 2014
kl 18:38:21
300 kr
400 kr