KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108183

nr 1610 8183

Bo von Schwerin

(1881-1940), Sverige

Oljemålning, Drottningholms slott. Signerad. Olja på duk, 21x31 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm

Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 april 2024
kl 20:32:55

Bo von Schwerin

Läs mer om Bo von Schwerin