KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 16306312
nr 1630 6312
Collage
Oidentifierad konstnär. Komposition, monogramsignerad "Cv. R", daterad -82 cm, yttermått inklusive ram: 51x39 cm
Utrop:
500 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:38:59
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor