KONST / Litografier / Färglitografi 14193245
nr 1419 3245
Färglitografi
Lena Larsson. Signerad, numrerad 139/300. Färglitografi. Bladets mått: 32x49, yttermått inklusive ram: 49x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:15:42
20/9 11:36:13