KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193496
nr 1419 3496
Kévork Zabounian
(f. 1933), Sverige
Kust. Akvarell, bildmått: 15x23, yttermått inklusive ram: 36x43 cm. Signerad
Kévork Zabounian, amenisk-svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:34:14
100 kr
150 kr
200 kr
Kévork Zabounian
Läs mer om Kévork Zabounian