KONST / Litografier / Färglitografi 12487263

nr 1248 7263

Bo Ã…ke Adamsson

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 107/180, Motivet. 57x45

Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 april 2019
kl 20:52:37

10/4 19:39:59 1      500 kr
15/4 19:24:40 2      Vinnande bud

Bo Ã…ke Adamsson

Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson