nr 1440 8297
Färgetsning
Signerad, numrerad 16/75, daterad 76, Vennekamp. Bildmått: 37x28cm, yttermått inklusive ram: 69x58cm
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 20 december 2021 kl 18:30:43
| Tid |
Kund |
Bud |
20/12 15:22:00