KONST / Litografier / Färglitografi 12746217
nr 1274 6217
Margareta Carlstedt
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, 3 st. Signerade och numrerade. Motivet: 17x25 - 27x32 cm
Margareta Carlstedt, svensk målare, grafiker och tecknare född 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:29:23
4/9 19:42:33
Margareta Carlstedt
Läs mer om Margareta Carlstedt