MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 14246254

nr 1424 6254

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Bokhylla, Vardag, 1944. Bredd: 105, djup: 42 cm, höjd: 196 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 19:55:32