KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407304

nr 1340 7304

Johan Heijer

(1876-1961), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x46 cm

Johan Heijer, svensk bildkonstnär född 1876, död 1961.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 18:32:24

Johan Heijer

Läs mer om Johan Heijer