Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Serigrafier 11536486



*

nr 1153 6486


Marcel Strüwer-van Zuylen

(f. 1969)


Serigrafier, 2 st, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), bladets mått: 68x48


Följerätt

Ja

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 18 december 2017
kl 20:46:28


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
14/12 23:59:51 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafier
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr