ART / Misc. paintings / Poster 13862153

nr 1386 2153

POSTER

Litografisk, "Le Vamp", Dansé et chanté par Mistinguett", le Shimmy, 34x27, outer dimensions including frame: 37x30, wear, stämpel, påskrift.

Litografisk, "Le Vamp", Dansé et chanté par Mistinguett", le Shimmy, 34x27, yttermått inklusive ram: 37x30 cm

Condition: slitage, stämpel, påskrift

800

SEK 600

Monday Mars 22 2021
at 18:14:27

21/3 19:33:13 1      500 kr
21/3 20:51:21 2      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • Mar 22

Read more about Grafik