KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14655240
nr 1465 5240
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Monnikendam. Signerad. Bildmått: 25x19 cm, yttermått inklusive ram: 40x31 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:16:12
2/5 19:23:05
900 kr
2/5 19:28:18
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell