KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Allmogemålning 8638004
nr 863 8004
Allmogemålning
1800-tal, ca 55x195
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 2 december 2013
kl 20:39:03
1.500 kr