KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13846661
nr 1384 6661
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsning, "Min granne", Boxer. Signerad. Motivet: 24x19, yttermått inklusive ram: 43x56 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:49:56
150 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg