KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar / skisser 11611408
nr 1161 1408
Herman Neujd
(1872-1931), Sverige
Teckningar / skisser, Tidigt 1900-tal, modeller
Herman Neujd, svensk skulptör född 1872, död 1931.
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 februari 2018
kl 18:08:44
100 kr
150 kr