KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch & blyertsteckningar 16557251
nr 1655 7251
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Tusch & blyertsteckningar, 4 st, Stämpelsignerade & osignerade, oramade lösa blad. Bildmått: 6,5x10 - 26x33 cm
måndag 4 november 2024
kl 20:00:21
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund