KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14499288

nr 1449 9288

Akvareller

2 st, skisser, Frankrike. Bladets mått: 51x30 ca, akvarell. Ej signerad, oramad

Kondition: löst blad, skadad

Utrop:

500 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 21 februari 2022
kl 18:23:09