KONST / Litografier / Färglitografi 16592096

nr 1659 2096

Färglitografi

Matti Kujasalo (1946-) Signerad, numrerad 22/110, daterad -85, komposition. Färglitografi, bildmått: 54x53, cm, yttermått inklusive ram: 68x66,5

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 november 2024
kl 19:26:50

  • Tema
  • 18 nov