KONST / Litografier / Färglitografi 15792064
nr 1579 2064
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Signerad, numrerad 49/180, daterad 1981. Färglitografi, bildmått: 70x52 cm, yttermått inklusive ram: 83x64 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:30:21
15/11 22:00:26
2.000 kr
20/11 17:22:44
20 nov
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz