ART / Lithographs / Litograph in colors 17412083
nr 1741 2083
Martin Ã…lund
(f. 1967), Sverige
Martin Ã…lund (b. 1967), Sweden. Signed, numbered 148/150, unframed, landscape. Litograph in colors. Sheet: 28x40,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 148/150, oramat löst blad, Landskap. Färglitografi. Bladets mått: 28x40 cm
Martin Ålund, Swedish painter, born in Umeå 1967.
600
SEK 300
Monday November 17 2025
at 18:22:15
16/11 20:52:28
- Thema-auction
Nov 17
Read more about Grafik