KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177040
*
nr 1417 7040
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. 1600-/1700-tal. Ej signerad. Olja på duk, 48x54, yttermått inklusive ram: 62x69 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
6.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 september 2021
kl 20:39:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/9 18:42:17
1
4.000 kr
3/9 18:26:38
2
4.200 kr
6/9 11:27:41
1
4.600 kr
6/9 18:54:40
3
5.400 kr
6/9 20:28:47
4
6.000 kr
6/9 20:31:25
3
6.000 kr
6/9 20:31:25
4
6.000 kr (Budbetjänt)
6/9 20:34:11
3
6.200 kr
6/9 20:34:46
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1417 7040
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. 1600-/1700-tal. Ej signerad. Olja på duk, 48x54, yttermått inklusive ram: 62x69 cm
| Utrop: | 5.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 6.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 september 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/9 18:42:17 | 1 | 4.000 kr |
| 3/9 18:26:38 | 2 | 4.200 kr |
| 6/9 11:27:41 | 1 | 4.600 kr |
| 6/9 18:54:40 | 3 | 5.400 kr |
| 6/9 20:28:47 | 4 | 6.000 kr |
| 6/9 20:31:25 | 3 | 6.000 kr |
| 6/9 20:31:25 | 4 | 6.000 kr (Budbetjänt) |
| 6/9 20:34:11 | 3 | 6.200 kr |
| 6/9 20:34:46 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49



