KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Sidenbroderi 13834120

nr 1383 4120

Sidenbroderi

Oidentifierad konstnär. Kyrkobygnad i grönska. Sent 1700-tal. Ej signerad. Motivet: 35x44cm, yttermått inklusive ram: 51x59cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:29:19

6/3 02:50:09 1      Vinnande bud