MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / ClubfÃ¥töljer 6046305

nr 604 6305

Clubfåtöljer

1 par, 1920-tal, Ren. objekt

måndag 12 oktober 2009
kl 19:25:10

Renässans
Europeisk konststil. Uppkom i Italien vid 1400-talets början.