KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16306380
nr 1630 6380
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
"Pärlan". Signerad, blandteknik, bladets mått: 29x42 cm
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:54:58
1/7 17:57:47
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg