KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7495331

nr 749 5331

Akvarell

Tidigt 1900-tal, interiör med syende kvinna, bladets mått: 47x29

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 mars 2012
kl 17:55:06

26/3 15:18:24 1      100 kr
26/3 17:07:29 2      Vinnande bud