ART / Lithographs / Giclée 13903048
nr 1390 3048
GICLÉE
Bengt Bengtsson, "Pridehorse". Signed, numbered 2/100, unframed, sheet: 37x28 cm,
Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Pridehorse". Signerad, numrerad 2/100, oramat löst blad, bladets mått: 37x28 cm
SEK 300
Monday April 12 2021
at 19:59:10
11/4 11:56:45