KONST / Litografier / Grafsikt blad 11482319

nr 1148 2319

Nito Vega

(f. 1961), Sverige

Grafsikt blad, Signerad och numrerad 185/200. 36,5x60 cm

Kondition: löst blad

måndag 4 december 2017
kl 18:38:23

Nito Vega

Läs mer om Nito Vega