KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914234
nr 1391 4234
Erik Byström
(1902-1988), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 62m. Olja på pannå, 40x33cm, yttermått inklusive ram: 46x38cm
Erik Byström, svensk målare född 1902, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 april 2021
kl 18:47:36
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr