KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 14744317
nr 1474 4317
Skulpturer
2 st, Gips, Efter antiken, "J Pradier". Höjd: 32-33 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:53:49
300 kr
500 kr
600 kr