ART / Etchings etc / Etchings 11918279

nr 1191 8279

ETCHINGS

2 pcs. Don Swann (USA), including White House, numrerade och signerade. Subject: 11x14 Gåva till generalskan Ulla Rapp, 1965,

2 st. Don Swann (USA), bland annat White House, numrerade och signerade. Motivet: 11x14 Gåva till generalskan Ulla Rapp, 1965

Withdrawn

Monday June 18 2018
at 19:32:03