KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14298076

nr 1429 8076

Tomasz Holuj

(f. 1947), Polen

Oljemålning, Cirkusartister. Signerad. Olja på duk, 60x73, yttermått inklusive ram: 66x79 cm

Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 1 november 2021
kl 18:21:22

31/10 12:09:45 1      1.500 kr
1/11 17:55:54 2      Vinnande bud

Tomasz Holuj

Läs mer om Tomasz Holuj